Rumunia e vogël çmend jurinë, këndon këngën “Suss” të Rona Nishliut (SHIKONI MAGJINË NË VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 13:06 28-02-2017

Jessica Lăzărescu, vogëlushja rumune ka ka kënduar këngën “Suus” në The Voice of Romania dhe ka rrënqethur jurinë me interpretimin e saj.

Vogëlushja këndoi këngën e Rona Nishliut, përfaqësuese e Shqipërisë në Eurovizion.

Ajo ia doli të bëjë për vete publikun dhe jurinë që nuk i rezistoi dot shtypjes së butonit për vogëlushen që këndoi në shqip.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035465955734253
array(1) { ["section"]=> string(95) "rumunia-e-vogel-cmend-jurine-kendon-kengen-suss-te-rona-nishliut-shikoni-magjine-ne-video-70238" }