Ruset rrihen keq në pjesën e pasme të taksisë, e gjitha filmohet (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:14 27-07-2016

Tre vajza ruse janë filmuar në një qytet të Kinës teksa rrihen në pjesën e pasme të taksisë.

Ato janë thuajse të zhveshura dhe ndërkohë që bërtasin duke shkelmuar, grushtuar e tërhequr për flokësh njëra-tjetrën, të pasmet i dalin sheshit.

Vetë shoferi është larguar nga taksia e kuqe ku ato rriheshin, ndërsa rreth e rrotull mblidhen shumë njerëz që shikojnë shfaqjen e shëmtuar të vajzave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërkonte 70 mijë euro, biznesmeni shqiptar godet me thikë në fyt punëdhënësin
Kush ishte prifti që nuk u gjunjëzua para pengmarrësve në Francë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010525941848755
array(1) { ["section"]=> string(75) "ruset-rrihen-keq-ne-pjesen-e-pasme-te-taksise-e-gjitha-filmohet-video-47837" }