Rusi 2018: Këto janë të gjitha duelet e fazës 1/16 (Foto)

Publikuar tek: sport, më 21:16 28-06-2018 Rusi 2018: Këto janë të gjitha duelet e fazës 1/16 (Foto)

Ka përfunduar sot faza e grupeve për Kupën e Botës “Rusi 2018” dhe janë përcaktuar të gjitha duelet e mëdha të fazës 1/16.

Përballjet në fazën 1/16:

Belgjikë-Japoni, Kolumbi Angli, Uruguaj-Portugali, Francë-Argjentinë, Brazil-Meksikë, Spanjë-Rusi, Kroaci-Danimarkë dhe Suedi-Zvicër.

dfgegergh4rhdfghh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030344009399414
array(1) { ["section"]=> string(61) "rusi-2018-keto-jane-te-gjitha-duelet-e-fazes-1-16-foto-126100" }