Rusi, lind qengji me tipare njeriu (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:16 30-03-2015

Një video tronditëse e publikuar në internet tregon pamjet e qengjit të lindur në një fshat të Rusisë, me tipare njeriu.

Qengji ka sy, hundë dhe gojë si të njeriut përveç veshëve që janë ato të një deleje. Pasi ka lindur qengji ka bërë disa zhurma të çuditshme, tek sa qëndronte pranë nënës së tij.

Fermeri 45 vjeçar nga një fshat pranë Dagestanit, ishte në pritje gjatë gjithë javës për lindjen e qengjit të çmuar me shpresën se do ta shiste në treg, por u trondit kur vuri re pamjen e tij të pazakontë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013724803924561
array(1) { ["section"]=> string(44) "rusi-lind-qengji-me-tipare-njeriu-video-7376" }