S'do ta besoni, ky vogëlush është sot ndër VIP-at më të njohur shqiptarë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:02 21-11-2016 S'do ta besoni, ky vogëlush është sot ndër VIP-at më të njohur shqiptarë (Foto)

Këngëtari shqiptar Ledri Vula konsiderohet si një ndër reperët më të dashur dhe këtë e ka dëshmuar edhe numri i madh i fansave që ka dhe suksesi që ka arritur me projektet e tij muzikore.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale ku poston shpesh foto nga përditshmëria, por kjo foto nga fëmijëria ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Si fëmijë i vetëm Ledri është trajtuar me shumë dashuri dhe duket se të gjithë e duan atë.

Në foton ku ai shfqet kur ishte fëmijë duket se ka qenë paksa ‘problematik’.

ledri3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070161819458008
array(1) { ["section"]=> string(82) "s-do-ta-besoni-ky-vogelush-eshte-sot-nder-vip-at-me-te-njohur-shqiptare-foto-60236" }