S’do ta besoni, por vërtet Silvester Stallone fton një shqiptare në ditëlindjen e tij (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:01 02-07-2016

S’do ta besoni, por vërtet aktori i dashur për të gjithë Silvester Stallone fton një shqiptare në ditëlindjen e tij.

Dhe kush është? Sigurisht që Bleona Qereti dora vetë.

Këngëtarja hedh këtë video nga një moment pikant i ditëlindjes, aktori me miqtë në kopsht.

‘’Silvester Stallone faleminderit për mbrëmjen e mrekullueshme. Ishtë natë fantastike, s’kam parë ndonjë si David Blaine në jetën time. Gëzuar ditëlindjen Silvester Stallone, You Rock gjithnjë’’, shkruan Qereti. Aktori mbushi plot 70 vjeç.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099790096282959
array(1) { ["section"]=> string(96) "s-do-ta-besoni-por-vertet-silvester-stallone-fton-nje-shqiptare-ne-ditelindjen-e-tij-video-45284" }