S’do ta besoni se me kë është nisur në Francë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi

Publikuar tek: sport, më 11:59 11-06-2016 S’do ta besoni se me kë është nisur në Francë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi

S’do ta besoni se me kë është nisur në Francë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi.

Me të është rreperi Noizy. Kjo është foto pikërisht nga rrugëtimi i tyre. Atyre iu është bashkuar edhe Blerim Destani e Mc Kresha.

‘’Rrugës për në Lens, bashkë edhe me aktorët Blerim Destani, Xhevdet Jashari dhe këngëtarët MC Kresha dhe Noizy, ku do të ndjekim nga afër debutimin historik të Shqipërisë në Euro 2016 përballë Zvicrës.

29 nga gjithsej 46 futbollistë në fushë sot janë shqiptarë, gjë që rrallë mbahet mend të jetë shënuar në historinë e sportit më popullor në botë.

Forca kuqezinjtë! HTH’’, shkruan Thaçi.

hashimnoizy.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018994092941284
array(1) { ["section"]=> string(85) "s-do-ta-besoni-se-me-ke-eshte-nisur-ne-france-presidenti-i-kosoves-hashim-thaci-43178" }