S’do ta besoni se sa paguhet moderatorja e njohur e showbiz-it shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:36 30-10-2016 S’do ta besoni se sa paguhet moderatorja e njohur e showbiz-it shqiptar

Moderatorja Elita Rudi është një ndër figurat më të pëlqyera të ekranit. Po ashtu dhe emisioni i showbiz “Elite Zone” është ndër më të ndjekurit. 

Sipas ,“Artistët Shqiptarë”, Elita Rudi paguhet me 3 mijë euro në muaj dhe kjo ishte arsyeja që iku nga televizionin “Tribuna Channel”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021479845046997
array(1) { ["section"]=> string(77) "s-do-ta-besoni-se-sa-paguhet-moderatorja-e-njohur-e-showbiz-it-shqiptar-57870" }