S’DO TA NJIHNI: Ish-deputeti kaubojs bën ndryshimin drastik, u thotë ‘lamtumirë’ kileve të tepërta (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:05 12-07-2020 S’DO TA NJIHNI: Ish-deputeti kaubojs bën ndryshimin drastik, u thotë ‘lamtumirë’ kileve të tepërta (FOTO) FotoMontazh: Eduard Ndocaj

Ish-deputeti kaubojs Eduart Ndocaj ka bërë një ndryshim drastik në pamje, duke u thënë “lamtumirë” kileve të tepërta.

Siç shihet nga foto e publikuara nga vetë ai, Ndocaj shfaqet elegant dhe në super formë, duke shtuar kuriozitetin e të gjithëve për të ditur se si ka arritur të dobësohet.

Nuk dihet nëse Ndocaj ka përdorur ndonjë medikament për rënien drastike nga pesha apo i është përmbajtur strikt ndonjë diete të veçantë.

Shikoni fotot:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088791847229004
array(1) { ["section"]=> string(106) "s-do-ta-njihni-ish-deputeti-kaubojs-ben-ndryshimin-drastik-u-thote-lamtumire-kileve-te-teperta-foto-213598" }