‘S’e kam premtuar kurrë këtë gjë’, Gazment Bardhi i nxjerr VIDEON Ramës kur premtonte frenimin e emigrimit të shqiptarëve: Është koha të largohet

Publikuar tek: politike, më 19:45 04-12-2020 ‘S’e kam premtuar kurrë këtë gjë’, Gazment Bardhi i nxjerr VIDEON Ramës kur premtonte frenimin e emigrimit të shqiptarëve: Është koha të largohet

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka publikuar një video ku kryeministri Rama kapet në gënjeshtër.

Ai tha mbrëmë me gazetarin Alfred Lela se nuk e ka premtuar kurrë frenimin e fenomenit të emigrimit të shqiptarëve, pro PD ka publikuar dhe momentin kur në 2013 premtoi kthimin e bijve të shqiptarëve nga jashtë-shtetit.

Bardhi thotë se Rama nuk ka mbajtur asnjë premtim të bërë dhe vetëm gënjen për interesat e tij personale, kështuqë duhet të largohet.

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “SHBA shpreson të hapen brenda 2020”, Matthew Palmer për negociatat: BE të ndërmarrë këtë hap logjik, Shqipëria ka bërë shumë
‘Në krye të PD një lidership me mentalitet enverist’, Topalli tregon nëse u konsultua me Berishën për partinë e re »
Article Logic
Execution time: 0.0084049701690674
array(1) { ["section"]=> string(148) "s-e-kam-premtuar-kurre-kete-gje-gazment-bardhi-i-nxjerr-videon-rames-kur-premtonte-frenimin-e-emigrimit-te-shqiptareve-eshte-koha-te-largohet-230206" }