“S'ka mbaruar rruga deri në fund, atje ka shumë socialistë”, shikoni si përgjigjet Edi Rama komentueses

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:39 12-11-2017 “S'ka mbaruar rruga deri në fund, atje ka shumë socialistë”, shikoni si përgjigjet Edi Rama komentueses

 Kryeministri Edi Rama e nisi ditën e sotme me punimet e rrugës së Çermenikës në Librazhd.

Sipas tij për çerekshekulli ishte si një shteg dhish.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të rrugës së Çermenikës në Librazhd, e cila për çerekshekulli ishte një shteg dhish, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Menjëherë pa skëtij postimi, komdentet kanë qenë të shumta. Pyetjes së një prej tyre, Rama ka gjetur kohën dhe i është pëergjigjur.

Komentuesja e pyet për rikonstruksionin e aksit deri në fund, pasi saip saj ajo njihet edhe si zonë socialiste, që kryeministrit do t’i duhet gjatë fushatës së zgjedhjeve.

“Nuk e keni çuar rrugen atje ku duhet ne Lunik, me vjen keq se gjithë ajo periferi janë socialistë, për votat do të vini prapë”, shkruan komentuesja, ndërsa Rama zgjedh t’i përgjigjet: “Do ta bejme edhe ate Miranda po me radhe me radhe”. 

 

EDI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021183967590332
array(1) { ["section"]=> string(105) "s-ka-mbaruar-rruga-deri-ne-fund-atje-ka-shume-socialiste-shikoni-si-pergjigjet-edi-rama-komentueses-99249" }