S’ka më dyshime, publikohet FOTO-ja e çiftit shqiptar që vërteton se janë bashkë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:08 04-04-2017 S’ka më dyshime, publikohet FOTO-ja e çiftit shqiptar që vërteton se janë bashkë

Epo nuk ka më dyshime, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bashkë.

Ndonëse më parë nuk kishin publikuar foto pranë njëri-tjetrit, veç rasteve kur kapeshin në befasi, prive.al ka sjell fotot e tyre.

Meqenëse janë prej kohësh të vëzhguar dhe nën shënjestrën e portaleve apo fansave në rrjetet sociale, vjen nga çifti fotot e fundit. 

7d97f5b9c1628ad543033827d45ff89c.jpg

12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12873196601868
array(1) { ["section"]=> string(85) "s-ka-me-dyshime-publikohet-foto-ja-e-ciftit-shqiptar-qe-verteton-se-jane-bashke-74042" }