S'ka më ndeshje në orë 08.45, UEFA ndryshon oraret e Champions Leagues

Publikuar tek: sport, më 20:33 27-02-2018 S'ka më ndeshje në orë 08.45, UEFA ndryshon oraret e Champions Leagues

UEFA ka njoftuar se ka ndryshuar orarin për ndeshjet e Champions Leagues për sezonin 2018/19.

Ndryshimet e shumta që ka bërë UEFA për sezonin e ardhshëm të Ligës së kampionëve kanë prekur edhe orarin e ndeshjeve.

Deri këtë sezon të gjitha ndeshjet në Champions League janë zhvilluar në orën 20:45, përveç atyre që zhvilloheshin në vende të ftohta.

Nga sezoni i ardhshëm do të kemi dy orare të reja. Disa ndeshje do të zhvillohen në orën 18:55 dhe të tjerat në orën 21:00. Ky orar vlen për ndeshjet në Champions Leagues dhe në Europa League.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092110633850098
array(1) { ["section"]=> string(76) "s-ka-me-ndeshje-ne-ore-08-45-uefa-ndryshon-oraret-e-champions-leagues-111679" }