S’ka të ndalur Hysenbelliu, pas Pamelas sjell në Shqipëri këngëtarin e famshëm dhe xhirojnë bashkë klipin e hitit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:20 20-05-2017 S’ka të ndalur Hysenbelliu, pas Pamelas sjell në Shqipëri këngëtarin e famshëm dhe xhirojnë bashkë klipin e hitit

Fatmir Hysenbelliu është njeriu i momentit në showbizz-in shqiptar.

Pas fotove që bënë bujën me pornostaren Pamela Anderson, biznesmeni i njohur shqiptar këtë herë shfaqet në videoklipin e këngëtarit të njohur Jonas Blue. Në videoklipin e xhiruar në bregdetin Joninan, Hysenbelliu shfaqet në disa skena të ndryshme.

Videoklipi pritet të shndërrohet një nga hitet më të pëlqyera të verës pasi vetëm për një 1 ditë ka arritur të kapë 1.5 milion klikime.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëveshja Rama-Basha çmonton çadrën e opozitës
Kukësi shpallet kampion i shqipërisë, për herë të parë në historinë e tij »
Article Logic
Execution time: 0.013272047042847
array(1) { ["section"]=> string(118) "s-ka-te-ndalur-hysenbelliu-pas-pamelas-sjell-ne-shqiperi-kengetarin-e-famshem-dhe-xhirojne-bashke-klipin-e-hitit-79290" }