'S’kam vjedhur asnjë qindarkë', ish-deputeti i kthehet Kryemadhit: S’e di si është 5-lekshi, në shtëpi ke 11 banjo, një vetëm për macen (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 13:05 20-04-2019 'S’kam vjedhur asnjë qindarkë', ish-deputeti i kthehet Kryemadhit: S’e di si është 5-lekshi, në shtëpi ke 11 banjo, një vetëm për macen (VIDEO) Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka debatuar ashpër me një zonjë nga publiku mbrëmjen e kaluar në studion e emisionit '360 Gradë’, pasi zonja e akuzoi se i kishte hequr ndihmën e ekonomike.

Kryemadhi u betua se nuk ka vjedhur asnjë qindarkë, ndërsa këtë debat e ka komentuar ish-deputeti ‘kaubojs’ i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, ende aktiv në politikë.

Ndocaj ka ironizuar kryetaren e LSI, teksa e akuzon se së bashku me presidentin Ilir Meta kanë vjedhur tulla floriri, përqindjet e firmave, Bankën e Shqipërisë dhe për shumë gjëra të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037324190139771
array(1) { ["section"]=> string(142) "s-kam-vjedhur-asnje-qindarke-ish-deputeti-i-kthehet-kryemadhit-s-e-di-si-eshte-5-lekshi-ne-shtepi-ke-11-banjo-nje-vetem-per-macen-video-161167" }