S’kanë të ndalur golat në ndeshjen Francë - Islandë

Publikuar tek: sport, më 22:21 03-07-2016 S’kanë të ndalur golat në ndeshjen Francë - Islandë

Pasi është mbyllur pjesa e parë me rezultatin 4-0 në favor të Francës, edhe pjesa e dytë ka nisur medy gola të shpejtë.

Ka qenë Sigthórsson që ka shënuar për Islandën në minutën e 56’ por vetëm dy minuta më pas Giroud ka siguruar të gjithë se Franca është ende “gjallë” dhe vazhdon të shënojë duke e çuar rezultatin në 5-1.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Francë - Islandë, dy gola në minutat e para të ndeshjes (Video)
Mijëra tifozë dalin në rrugët e Buenos Airesit, kërkojnë rikthimin e Messit »
Article Logic
Execution time: 0.0088949203491211
array(1) { ["section"]=> string(55) "s-kane-te-ndalur-golat-ne-ndeshjen-france-islande-45422" }