“S’keni parë gjë akoma”, ja ironia e studentes me Ramën pas lirimit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:19 03-11-2015

 

Menjëherë pas lirimit, studentja Klodi Hoxha i ka përcjellë një mesazh të fortë përmes ironisë kryeministrit Rama.

“.Ky eshte thjesht fillimi i rezistences . Siç edhe kryeministri Rama e ka qef ta përmendë, s’keni parë gjë akoma”, tha studentja duke cituar Ramën.

Hoxha u arrestua bashkë me 7 studentë të tjerë pasi qëlluan me vezë kryeministrin dhe mundën të liroheshin pas 9 orësh.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brisida Shehaj pranon se ka menduar dorëheqjen: Te PD kam një të preferuar
Mbesa e akuzon për përdhunim, flet xhaxhai: Po të ishte e vërtetë do shkonte në spital. Por çfarë thotë ekspertiza? »
Article Logic
Execution time: 0.012970924377441
array(1) { ["section"]=> string(76) "s-keni-pare-gje-akoma-ja-ironia-e-studentes-me-ramen-pas-lirimit-video-24540" }