“S’më plas fare, e dimë çfarë bëhet në produksion”, zbulohet arsyeja pse Tuna braktisi Pallatin e Kongreseve pas Këngës Magjike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 14-12-2016

 Shumë media gjatë këtyre ditëve kanë shkruar për largimin e beftë të këngëtares Altuna Sejdiu nga Pallati i Kongreseve fill pas interpretimit në finalen e “Këngës Magjike”.

Tuna mori çmimin e kritikës   që në fakt ishte i dyti rradhazi dhe duket se kjo nuk i ka bërë përshtypje, mbase për faktin që siç është shprehur ajo, “e di çfarë bëhet në produksion” e “s’i plas fare”.

Për më shumë ndiqni këtë video nga minuta 15:34, ku është edhe deklarata për InTv e Tunës pas interpretimit të “Duam”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027431011199951
array(1) { ["section"]=> string(129) "s-me-plas-fare-e-dime-cfare-behet-ne-produksion-zbulohet-arsyeja-pse-tuna-braktisi-pallatin-e-kongreseve-pas-kenges-magjike-62627" }