S'ndalet Neritan Ceka mallkon Ramën: I këndofshin këngën e Haxhi Qamilit!

Publikuar tek: aktualitet, më 23:37 26-06-2019 S'ndalet Neritan Ceka mallkon Ramën: I këndofshin këngën e Haxhi Qamilit!

'Ju vraftë Zoti nëse shkoni në votime. Jeni të marrë dhe ju vraftë Zoti...', kjo është një pjesë nga deklarata e politikanit Neritan Ceka disa ditë më parë, e cila u 'pushtoi' faqet e para të të gjitha mediave.

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion, Ceka ka mallkuar kryeministrin Rama, si për ti kthyer përgjigje thumbimeve që ky i fundit i ka bërë në takimet e elektorale.

'Karagjoz unë nuk bëhem. Karagjoz si një njëri që bredh në Shqipëri e tregon batuta. I këndojnë këngë si Enver Hoxhës në Teleplenë. Unë them për të: I këndofshin këngën e Haxhi Qamilit', tha Ceka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061887979507446
array(1) { ["section"]=> string(78) "s-ndalet-neritan-ceka-mallkon-ramen-i-kendofshin-kengen-e-haxhi-qamilit-169922" }