'S'paske kap emigrant për të bërë pushime', Anna Lika nuk kursehet ndaj ndjekësit, 'e bën për një lek'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:05 08-08-2019 'S'paske kap emigrant për të bërë pushime', Anna Lika nuk kursehet ndaj ndjekësit, 'e bën për një lek'

Anna Lika është një nga personazhet më të njohura në shtypin rozë e njohur për natyrën e saj pa komplekse.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të saj me bikini nga pushimet e dy viteve më parë, ndërsa një fans e ka akuzuar se nuk ka gjetur një emigrant me lekë për të bërë pushime.

“Më duket se kët verë ske pas fonde për pushime që po hedh fotot e verës kalume, a sun kape naj emigrant”, ka shkuar ndjekësi, por kjo duket se e ka irrituar shumë Annën, e cila ka reaguar ashpër.

“Me thën të drejtën janë të parvjetshmet, as të vjetshmet jo. Thjesht kam dalë super yll dhe më kishte shpëtu pa e hedh dhe sa për fonde s’kam pas ndonjëherë nevojë të m’i bëjë njeri se kam shtëpi në çdo cep të Shqipërisë me bo pushime dhe kam rrogë aq të lartë sa më del me bo pushime gjithë vitin”, ia kthen ajo.

annal.jpg

 

 

 

hgjkll.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027892112731934
array(1) { ["section"]=> string(103) "s-paske-kap-emigrant-per-te-bere-pushime-anna-lika-nuk-kursehet-ndaj-ndjekesit-e-ben-per-nje-lek-174691" }