S’përmbahet anëtari i Këshillit Kombëtar të PD: Kryeministria mbante këmbët hapur, mezi priste ta përdhunonin si një k**vë e sprovuar…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:38 23-02-2019 S’përmbahet anëtari i Këshillit Kombëtar të PD: Kryeministria mbante këmbët hapur, mezi priste ta përdhunonin si një k**vë e sprovuar… Foto e publikuar nga Dritan Shano

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Dritan Shano, i njohur për stilin e tij sarkastik të të shkruarit, kthen vëmendjen edhe njëherë te protesta e 21 shkurtit.

Këtë herë Shano nuk kusen as gjuhën për paralelet që heq duke e ilustruar të gjithën me një foto po aq provokuese.

‘Këtë të Enjte që shkoi, Kryeministria mbante këmbët hapur, se mezi priste që ta përdhunonin. Si një Kurvë e sprovuar, ishte e bindur në këtë sex appeal të vetin; ndaj kishte lajmëruar me letër shtypin dhe ambasadat që mos ta humbnin këtë rast dhe të vinin t'i kapnin përdhunuesit në flagrancë. Njerëzit i kaluan pranë dhe nuk ja hodhën qyrret. Ky është nga ato rastet ku Kurva ngelet edhe pa punë edhe pa tekst; dhe kupton që i ka kaluar koha’, shkruan Shano.

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097408294677734
array(1) { ["section"]=> string(137) "s-permbahet-anetari-i-keshillit-kombetar-te-pd-kryeministria-mbante-kembet-hapur-mezi-priste-ta-perdhunonin-si-nje-k-ve-e-sprovuar-153936" }