S’përmbahet avokatja që rrëzoi Dakon në gjykatë: Vrasës, zoti marrtë hak ndaj kësaj monstre

Publikuar tek: kulture-art, më 07:50 21-02-2017 S’përmbahet avokatja që rrëzoi Dakon në gjykatë: Vrasës, zoti marrtë hak ndaj kësaj monstre

S’përmbahet avokatja Mirela Jorgo e cila rrëzoi në Gjykatën Administratike projektin “Veliera” të kryebashkiakut Vangjush Dako.

Gjykata vendosi pezullimin e menjëhershëm të punimeve në Torrën Veneciane por pavarësisht kësaj, Dako shkeli me të dyja këmbët vendimin dhe vazhdoi betonizimin. Në këto kushte, e lodhur dhe e pashpresë, avokates s’i ka mbetur gjë tjetër veçse të kthejë sytë nga Zoti. “Vangjush Dako nje vrases i historise sonë. Zoti marrte hak ndaj këtij monstre”, shkruan avokatja.

mirela.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030618906021118
array(1) { ["section"]=> string(95) "s-permbahet-avokatja-qe-rrezoi-dakon-ne-gjykate-vrases-zoti-marrte-hak-ndaj-kesaj-monstre-69393" }