S’përmbahet Bebe Rexha, feston 30 vjetorin topless e këmbëhapur, FOTO-ja zhgënjen fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:33 30-08-2019 S’përmbahet Bebe Rexha, feston 30 vjetorin topless e këmbëhapur, FOTO-ja zhgënjen fansat Kengetarja Bebe Rexha

30 vjetori, këngëtaren shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, e ka gjetur tejet euforike.

Bebe, ka postuar në instagram një foto topless, vetëm me të mbathura, teksa bën sparkatën e grimohet në celularin-pasqyrë.

'Kështu duket 30 vjetori. Suita ime e ditëlindjes', shkruan këngëtarja duke e quajtur këtë pozë një pozitivitet të trupit.

Të shumtë janë ata që nuk e kanë pritur mirë por edhe janë zhgënjyer nga ky postim i këngëtares.

Mes tyre edhe moderatorja Eva Murati e cila i ka lënë edhe një koment ku e pyet 'Pse?' dhe e shoqëron me mimikën e trishtimit duke lënë te kuptohet se nuk i ka pëlqyer aspak.

Të shohim nëse Bebe do përgjigjet dhe do japë shpjegime për fansat rreth kësaj fotoje. 

rexhaaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082929134368896
array(1) { ["section"]=> string(93) "s-permbahet-bebe-rexha-feston-30-vjetorin-topless-e-kembehapur-foto-ja-zhgenjen-fansat-176762" }