S’përmbahet Dua Lipa, hedh foto me të dashurin nga shtrati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:02 03-08-2020 S’përmbahet Dua Lipa, hedh foto me të dashurin nga shtrati

Prej më shumë se një viti, Dua Lipa po shijon romancën e saj me Anwar Hadid, vëllain e motrave bukuroshe Gigi dhe Bella Hadid.

Ata duken çdo ditë e më të lumtur krah njëri-tjetrit.

Këngëtarja dhe modeli së fundmi kanë shtuar një anëtar të ri në familjen e tyre, ata adoptuan një qen, të cilin e quan Dexeter.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në shtrat me të dashurin e saj, ndërsa në mes tyre është edhe qenushi.

Screenshot_18.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098350048065186
array(1) { ["section"]=> string(64) "s-permbahet-dua-lipa-hedh-foto-me-te-dashurin-nga-shtrati-215970" }