S’përmbahet Edi Rama, SHPËRFYTYRON deputeten e PD-së: Video që Vokshi s’do që ta shihni

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:31 08-02-2019 S’përmbahet Edi Rama, SHPËRFYTYRON deputeten e PD-së: Video që Vokshi s’do që ta shihni

Kryeministri Edi Rama ka bërë një veprim gati-gati të paimagjinueshëm, pasi deputetja demokrate Albana Vokshi e kritikoi për videon e vizitës së Elisa Spiropalit në familjen e 13-vjeçares të abuzuar në Kavajë.

Vokshi i kërkonte Ramës të hiqte videon nga Facebook, pasi aty shfaqeshin me zë e figurë prindërit e minorenes së abuzuar.

Por si përgjigje për Vokshin, Rama ka postuar një foto të fytyrës së deputetes nga afër, teksa ia ka vizatuar diçka në njërën vrimë të hundës, si dhe ia ka theksuar buzët.

“VIDEOJA QE ALBANA SALI VOKSHi NUK DO QE TE SHIHNI”, shkruan Rama në Instagram, teksa poston sërish videon e vizitës së Spiropalit në Kavajë.

dfgtrthtrj5tk6k6k.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045850276947021
array(1) { ["section"]=> string(92) "s-permbahet-edi-rama-shperfytyron-deputeten-e-pd-se-video-qe-vokshi-s-do-qe-ta-shihni-152084" }