S’përmbahet këngëtari: “Ç'na keni çarë k.... ju kritikët e...”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:56 16-03-2017 S’përmbahet këngëtari: “Ç'na keni çarë k.... ju kritikët e...”

Shpërthen keq këngëtari i njohur i skenës shqiptare.

Në profilin e tij në facebook nuk është përmbajtur dhe ka shfryrë inatin ashtu siç i ka ardhur në ato momente, pa asnjë lloj censure. Klevis Bega, ose i njohur ndryshe si Kastro Zizo është shprehur i revoltuar këtë mëngjes, përmes një statusi që ai ka shkruar. Nuk dihet se kujt i drejtohet, por Kastro ka treguar se nuk i preferon shumë kritikat. Ja ç’shkruan këngëtari:

Statusi i plotë:

Ç'na keni çare k.... ju kritiket e k.... qe rrini ne emigrim! Keni vjedh gjithe jeten sa ishit ktu dhe tani na jepni ment... a ka mundesi te mos me çahet k... mua nga ju dhe nga kta pseudo komunistat e k.... qe bejne si te shqetesuar per popullin, vetem pse se ka rrujt k... dikush t'ju bente drejtor?! Tung dhe mundohuni mos me çani shume k.... !

 

kastro.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022922039031982
array(1) { ["section"]=> string(58) "s-permbahet-kengetari-c-na-keni-care-k-ju-kritiket-e-72065" }