S’përmbahet zyrtarja e LSI ndaj Ramës: I mbushi brekët! Qelbi dynjanë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 27-01-2018 S’përmbahet zyrtarja e LSI ndaj Ramës: I mbushi brekët! Qelbi dynjanë

Elona Guri, anëtare e kryesisë së LSI nuk përmbahet ndaj kryeministrit Edi Rama i cili sipas saj po ndjek nga studioja e tij e pikturës protestën.

“Mbuloi Kryeminsitrinë me ferexhe dhe vetë ka vënë çallmën te kryegjyshata. Sheshi sot është i njerëzve, pas ferexhesë ka lënë Takun... I mbushi brekët. Qelbi dynjanë”, shkruan Guri.

nuk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011913061141968
array(1) { ["section"]=> string(74) "s-permbahet-zyrtarja-e-lsi-ndaj-rames-i-mbushi-breket-qelbi-dynjane-108136" }