Sa del nga porta e madhe e bashkisë, Erion Veliajn ‘’e rrëmben’’ qytetari dhe të dy gëzueshëm bëjnë gjestin e zakonshëm

Publikuar tek: politike, më 10:13 26-04-2016 Sa del nga porta e madhe e bashkisë, Erion Veliajn ‘’e rrëmben’’ qytetari dhe të dy gëzueshëm bëjnë gjestin e zakonshëm

Sa del nga porta e madhe e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn, kryebashkiakun ‘’e rrëmben’’ qytetari dhe të dy gëzueshëm bëjnë gjestin e zakonshëm. Dalin në një foto.

Sot Veliaj ishte nisur për të përuruar pjesën kryesore të punimeve për Unazën e Vogël, por Gent Onuzi, nuk ka mundur të rrijë pa memorizuar këtë moment.

‘’Rrugës për të hapur unazën e vogël - mbaroi pjesa më e madhe në kohë rekord’’

erionveliajderaok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067970991134644
array(1) { ["section"]=> string(120) "sa-del-nga-porta-e-madhe-e-bashkise-erion-veliajn-e-rremben-qytetari-dhe-te-dy-gezueshem-bejne-gjestin-e-zakonshem-38719" }