'Sa e ke rrogën?' Olti Curri 'shokon' fansat, jep përgjigjen e drejtpërdrejtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:27 01-05-2019 'Sa e ke rrogën?' Olti Curri 'shokon' fansat, jep përgjigjen e drejtpërdrejtë

Blogeri Olti Curri njihet për karakterin e drejtpërdrejtë dhe për thumbimet që i bën personazheve publikë.

Olti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme nga veprimtaria e përditshme.

Së fundmi gjatë një videolive në Instagram, blogeri u pyet nga fansat për rrugën.

“Sa e ke rrogën?”, ishte pyetja që i drejtoi fansi dhe Olti nuk ka ngurruar t'i përgjigjet.

“Sa e kam rrogen unë?”- mirë e kam, shtetit i deklaroj nja 4-5 mijë euro në muaj kështu që shko tek tatimet për rrogën time se aty i deklarojmë të gjitha”, tha blogeri.

Ndërkohë kujtojmë se Olti ka treguar më parë se pjesën më të madhe të fitimeve e ka nga reklamat.

hjkl.jpg

auto_auto_olti-curri-compressor15484021801550562291.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066738128662109
array(1) { ["section"]=> string(78) "sa-e-ke-rrogen-olti-curri-shokon-fansat-jep-pergjigjen-e-drejtperdrejte-162572" }