Sa e mirë…Klaudia Pepa e vogël, një yll (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:45 06-07-2016 Sa e mirë…Klaudia Pepa e vogël, një yll (FOTO)

Klaudia Pepa, e cila ka korrur sukses në Itali në profesionin e saj, baletin, jo vetëm që tani është një  yll me trupin e saj elegant dhe temperamentin që shpreh, por gjithnjë ka qenë kështu.

Ja, shikoni këtë foto për shembull. E vogël, po kaq e mirë dhe kaq e përshtatur me aparatin fotografik.

klaudiapepavogelok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1317150592804
array(1) { ["section"]=> string(49) "sa-e-mire-klaudia-pepa-e-vogel-nje-yll-foto-45657" }