“Sa hapa sytë, hapa telefonin, shof datën, orën...marr në telefon kokëmadhin”, dedikimi i veçantë i Çilit për Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 27-09-2016 “Sa hapa sytë, hapa telefonin, shof datën, orën...marr në telefon kokëmadhin”, dedikimi i veçantë i Çilit për Noizyn

Reperi i njohur si Noizy sot feston ditën e tij të lindjes dhe nuk kishte si të mungonte urimi nga këngëtarja Çiljeta Xhilaga e cila i thotë se është vëllai më i mirë në botë dhe se është me fat që e ka njohur. Por mjaft interesante është edhe mënyra si Çili ka zgjedhur të urojë reperin të cilin e thërret me humor “kokëmadh”.

“Sa hapa Syt Nga Gjumi,hapa telefonin shof oren shof Dhe daten euuuu thash mos ditlindja kokmadhit,I bie celit Qe Ta uroj Por si Gjithmon Ai e hap mbas 2 ditesh po mendoja ? me vete Ta shaj Iher ooo kokmadh se Vetem kshu Ta hap celin ky (kte sekret ma kan mesuar cunat e grupit?)e kshu duke folur me veten ? Qe ne pik Te mgjesit,thash po gjej ndonje foto Te bukur Qe Kam me vllain Tim kokmadh e po e uroj Nga instagrami per Ti then Qe jo Vetem e dua cum cum Dhe Qe esht Vllai me I Mir ne bote ? Por per Ti then Qe jam me fat Qe njof nje Njeri si ty Sepse zemren e Ke akoma Dhe me Te Madhe sec Ke famen ??Dhe esht fat tkesh njerez Te tille afer vetes sot,Te uroj gjith Te mirat e botes Dhe jete Sa me Te gjate....e di Qe do behesh si Baci Kur Te plakesh po taksirati Jon @koliotr @varrosi.otr @djcraxotr @djaboom @encahaxhia @altin_sulku @don__vidi @fatmir.mustafa @nolianotr kush Te duro ty #family#for#life#rideordie#OTR @zinizin”, shkruan Çiljeta.

cili1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032114028930664
array(1) { ["section"]=> string(114) "sa-hapa-syte-hapa-telefonin-shof-daten-oren-marr-ne-telefon-kokemadhin-dedikimi-i-vecante-i-cilit-per-noizyn-54266" }