‘Sa herë e kam ulur kokën për ty’, Mozzik thumbon Loredanën: Njerëzit që nuk kanë një jetë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 01-05-2020 ‘Sa herë e kam ulur kokën për ty’, Mozzik thumbon Loredanën: Njerëzit që nuk kanë një jetë… Mozzik - Loredana

Mozzik dhe Loredana padyshim kanë qenë një nga çiftet më simpatike dhe më të komentuar të botës së showbiz-it. Tashmë ata janë ndarë, por përsëri mbeten në qendër të mediave. Ajo që i mban ende bashkë është vajza e tyre Hana.

Mirëpo gjatë gjithë kësaj kohe ndarjeje, nuk kanë munguar thumbimet mes tyre, me dedikime e komente të ndryshme. Loredana së fundi ka bërë një këngë që për nga teksti, mendohet se është për Mozzik.

Pjesë nga kënga:

Sa herë kam luftuar për ne të dy?

Sa herë me the që bota është e jona?

Sa herë e kam ulur kokën për ty?

Për ty kjo ishte dobësi e ndërsa për mua respekt!

Mirëpo, Mozzik siç duket nuk e ka pritur mirë këngën më të fundit të ish-partneres, dhe ka reaguar në Instastory.

“Njerëzit që nuk kanë jetë gjithmonë do të tentojnë të krijojnë dramë me tënden”, shkruan Mozzik.

mozzik.jpg

A është ky një thumb për ish-gruan e tij?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019622087478638
array(1) { ["section"]=> string(93) "sa-here-e-kam-ulur-koken-per-ty-mozzik-thumbon-loredanen-njerezit-qe-nuk-kane-nje-jete-204801" }