Sa i bukur! Pas refuzimit ofertave marramendase të mediave turke, bashkëshortja e 'Kemalit' sapo na zbuloi PORTRETIN e vogëlushit

Publikuar tek: aktualitet, më 16:11 15-12-2019 Sa i bukur! Pas refuzimit ofertave marramendase të mediave turke, bashkëshortja e 'Kemalit' sapo na zbuloi PORTRETIN e vogëlushit

Aktori i famshëm turk, Burak Ozçivit, i njohur në Shqipëri, si Kemali i 'Dashuri e Pafund' në prill të këtij viti, u bë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij, aktorja Fahriye Evcen, solli në jetë një djalë dhe fansat ishin kaq shumë kuriozë të njiheshin me portretin e vogëlushit.

Madje mediat turke, i ofruan çiftit një shumë të madhe parash që të kishin ekskluzivitetin e fotos së djalit të tyre, por Burak dhe Fahriye refuzuan, duke sqaruar se kurrësesi nuk do e përdorinin të voglin për marketing dhe fitime.

Por pas disa muajsh, aktorja na ka surprizuar duke zbuluar vetë fytyrën e vogëlushit të saj, përmëes publikimit të tre fotove në Instagram.

 'Karani im. Kapiteni i anijes kozmike', shkruan Fahriye, teksa pozon e lumtrur pranë tij.

640-0-5df4a929d7e28.jpg

640-0-5df4a92abfa14.jpg

640-0-5df4a92738e5b.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngrohja me dru zjarri mbetet luks për Gjirokastrën, çmimi për metër kub stratosferik
Vrasja e teknikut të kondicionerit, vetëdorëzohet vëllai i Griseldos, Albano Kusi (DETAJET) »
Article Logic
Execution time: 0.013375043869019
array(1) { ["section"]=> string(132) "sa-i-bukur-pas-refuzimit-ofertave-marramendase-te-mediave-turke-bashkeshortja-e-kemalit-sapo-na-zbuloi-portretin-e-vogelushit-189473" }