Sa ka ndryshuar sot fëmija Kinder? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:39 07-01-2016 Sa ka ndryshuar sot fëmija Kinder? (Foto)

Çokollatat Kinder janë mjaft të dashura për fëmijët në mbarë botën e për këtë arsye të famshëm janë bërë edhe fëmijët që shfaqen në paketimin e tyre.

Në vitin 2005 Josh Bateson u zgjodh si fytyra e re e Kinder, në atë kohë ai ishte vetëm 12 vjeç. Por saka ndryshuar ai sot. Bateson është aktualisht dhe jeton në Londër, ku edhe studion në universitetin Loughborough për shkenca politike dhe marrëdhënie ndërkombëtare.

Është vetë ai që u ka rikujtuar miqve në Instagram kohën kur në moshën 12 vjeçare zëvendësoi Gunter Euringer.

Euringer ka qendruar në paketimin e Kinder nga viti 1973 deri në 2005. Tashmë është 53 vjeç, me profesion kameram dhe drejtor fotografie në një studio në Mynih të Gjermanisë.

josh1.png

josh2.png

josh3.png

kindd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010577917098999
array(1) { ["section"]=> string(44) "sa-ka-ndryshuar-sot-femija-kinder-foto-29407" }