Sa kanë ndryshuar Kylie dhe Kendall, aq sa nuk njihen më

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 15-09-2016 Sa kanë ndryshuar Kylie dhe Kendall, aq sa nuk njihen më

Dy motrat e famshme të familjes Kardashian-Jenner ndjejnë mall për fëmijërinë.

Kylie ka postuar një foto të vjetër me Kendall, në sajtin e saj personal “TheKylieJenner.com”.

“Kendall dhe unë ishim fanse të çmendura të ‘Sesame Street’ kur ishim të vogla. Më kujtohet që isha shumë e entuziazmuar për takimin me Elmon, edhe pse dukem si e trembur”- shkruan ajo.

Nga fotoja e postuar vëmë re se dy motrat kanë ndryshuar jashtë mase shumë, sidomos Kylie. Sa të ëmbla motrat Jenner të vogla!

kendell2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025229930877686
array(1) { ["section"]=> string(61) "sa-kane-ndryshuar-kylie-dhe-kendall-aq-sa-nuk-njihen-me-53047" }