“Sa keni paguar për këtë penallti”, Chiellini reagon i revoltuar

Publikuar tek: sport, më 22:42 11-04-2018 “Sa keni paguar për këtë penallti”, Chiellini reagon i revoltuar

Skuadra e Real Madridit u kualifikua në gjysmëfinalen e Champions Leagues, pas një rezultati të përgjithshëm 4-3 ndaj Juventusit.

Spanjollët u mundën 1-3 në takimin e sotëm, por gjithsesi u kualifikuan për në gjysmëfinale.

Madrilenët shënuan gol në minutën e 97-të, me anë të Cristiano Ronaldos i cili realizoi me penallti.

Në rastin e penalltisë pati dhe tension mes lojtarëve, ku në një moment, Chiellini i drejtohet Varanes duke i thënë: ” Keni paguar, keni paguar për këtë”. Varane nuk i është përgjigjtu fare italianit.

fgerhr45t5j5rj.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021766185760498
array(1) { ["section"]=> string(68) "sa-keni-paguar-per-kete-penallti-chiellini-reagon-i-revoltuar-116561" }