Sa KUSHTOJNË sot? RRITET çmimi i pikturave të Edi Ramës...Pas takimit me Merkel? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:48 13-09-2019 Sa KUSHTOJNË sot? RRITET çmimi i pikturave të Edi Ramës...Pas takimit me Merkel? (FOTO) Kancelarja Angela Merkel dhe kryeministri Edi Rama

Pikturat e kryeministrit Edi Rama vijojnë të jenë në shitje, tashmë me një çmim edhe më të shtrenjtë nga sa ishte raportuar më parë.

Rama u takua sot me Angela Merkel, ndërsa i dhuroi asaj edhe librin e fundit me pikturat e tij, a mundet të ketë ndikuar ky takim në rritjen e çmimit?

Një pikturë e kryeministrit shqiptar kushton sot plot 2,000 euro më shtrenjtë nga sa ishte raportuar më parë, kur Rama çeli ekspozitën e tij në Gjermani.

dfgergeh4hhh.jpg

Faqja “ArteNet” zbulon çmimin e vërtetë të pikturave të kryeministrit Rama që qëndrojnë të varura në muret e galerisë carlier | gebauer, në Madrid dhe Berlin, raporton Newsbomb.al.

Ato kushtojnë plot 3,500 euro copa! Vizatimet me ngjyra mbi kalendarë apo fletore Rama i realizonte gjatë takimeve me politikanë të tjerë. Në një intervistë për “The Guardian” në 2016-ën Rama tha se vizatimi gjatë takimeve të gjata e ndihmon të ulë stresin dhe të përqëndrohet.

fghrtj56j5jgg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024947881698608
array(1) { ["section"]=> string(88) "sa-kushtojne-sot-rritet-cmimi-i-pikturave-te-edi-rames-pas-takimit-me-merkel-foto-178332" }