Sa lekë ndan për vete e sa për Shkodrën? Voltana Ademi tregon për herë të parë: Kjo është rroga ime

Publikuar tek: politike, më 16:36 02-02-2018 Sa lekë ndan për vete e sa për Shkodrën? Voltana Ademi tregon për herë të parë: Kjo është rroga ime

Voltana Ademi përmes një lidhjeje “live” nga rrjeti social, i ka dhënë përgjigje të gjitha pyetjeve adresuar asaj nga ndjekësit e qytetarët shkodranë.

Një prej tyre e ka pyetur kryebashkiaken se sa “lekë ndan për veten e sa i investon për Shkodrën”. Ademi e ka lexuar direkt pyetjen duke treguar edhe se sa paguhet, shkruan newsbomb.al.

“E kam lexuar këtë pyetje para 10 ditësh dhe u interesova për të marrë vlerën e saktë të rrogës sime. Rroga ime është 129 mijë e 124 lekë. kjo është vlera që unë paguhem si kryetare.

Paratë e tjera menaxhohen në mënyrë transparente, për çdo kërkesë tjetër për tender a procedurë prokurimi ju mund të vini pranë zyrave tona dhe ne për 10 ditë u japim informacionin sepse për ne është shumë i rëndësishëm besimi”, tha Ademi, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01042914390564
array(1) { ["section"]=> string(104) "sa-leke-ndan-per-vete-e-sa-per-shkodren-voltana-ademi-tregon-per-here-te-pare-kjo-eshte-rroga-ime-108874" }