Sa publikoi këngën e re, Noizy përballet me një problem dhe bën një njoftim për të gjithë fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:09 29-07-2017 Sa publikoi këngën e re, Noizy përballet me një problem dhe bën një njoftim për të gjithë fansat

Vetëm pak ditë pasi lansoi këngën e tij “100 kile”, reperi i njohur Noizy ka publikuar një tjetër projekt të ri.

Kënga më e re e tij titullohet “AK 47”, mirëpo këngëtari është përballur me një problem teknik, pasi e ka publikuar atë edhe në youtube.

Njoftimin se ka një problem teknik e ka bërë vetë reperi në Instagram, duke garantuar të gjithë fansat e tij se kjo do të zgjasë vetëm për pak dhe së shpejti gjithçka do të jetë në rregull për dëgjuesit.

Kënga e re e tij është si gjithmonë e realizuar bashkë me grupin e  tij OTR, ndërsa këtë herë veç makinave të shtrenjta nuk mungojnë as femrat sexy.  

 

noizy.jpg

no.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070271492004395
array(1) { ["section"]=> string(101) "sa-publikoi-kengen-e-re-noizy-perballet-me-nje-problem-dhe-ben-nje-njoftim-per-te-gjithe-fansat-87721" }