Sa romantik Braçe këtë mëngjes! Lexoni ç’shkruan për dashurinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:11 07-04-2016 Sa romantik Braçe këtë mëngjes! Lexoni ç’shkruan për dashurinë

Asnjë deklaratë me ngjyrime politike, asnjë akuzë për ndonjë nga kundërshtarët politikë, këtë herë deputeti socialist Erion Braçe, statusin e tij ia dedikon dashurisë.

Për të dhënë mesazhin e tij, Braçe ka zgjedhur fjalët e Albert Ajnshtajn në një letër dërguar vajzës së tij ku i shpjegon konceptin mbi dashurinë dhe i thotë se “dashuria është gravitet”.

“Ajshtajn:

Dashuria është përgjigje!!” shkruan Braçe ndërsa poston edhe këtë foto.

sa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0037429332733154
array(1) { ["section"]=> string(67) "sa-romantik-brace-kete-mengjes-lexoni-c-shkruan-per-dashurine-37037" }