Sa romantike! Arbenita i bën Feros urimin më të ëmbël për ditëlindje (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:39 08-07-2020 Sa romantike! Arbenita i bën Feros urimin më të ëmbël për ditëlindje (FOTO) Fero - Arbenita

Fero sot ka ditëlindjen dhe mesa duket i bëri vetes një dhuratë, duke nxjerrë projektin muzikor '2PAC'. Reperi i njohur mbush 23 vjeç dhe në këtë ditë speciale ka marrë urime dhe dhurata nga familjarët dhe miqtë e tij.

Padyshim që më e veçantë është surpriza që i organizoi Arbenita Ismajli, e dashura e tij, e cila e kishte menduar dhuratën pikante për ditëlindjen e partnerit.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet me një tortë me dizajn marijuante, ndërsa shkruan: “Ditëlindja e BAE”!

torta.jpg

Mirëpo Arbenita nuk është mjaftuar vetëm me një tortë, por ka udhëtuar drejt Feros për të qenë afër tij. Ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku shihen të dy tek pozojnë krah njëri-tjetrit, teksa ka shkruar:

QPILTI JEM, URIME DITLINDJA! TI E DI QË TË DUA MË SË SHUMTI

abetnia.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087308883666992
array(1) { ["section"]=> string(79) "sa-romantike-arbenita-i-ben-feros-urimin-me-te-embel-per-ditelindje-foto-213280" }