Sa shumë ka ndryshuar Greta Koçi!!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 13-04-2016 Sa shumë ka ndryshuar Greta Koçi!!

Që nuk është më 18 vjeç kjo është mëse e sigurtë.

Këngëtarja Greta Koçi ka ndryshuar shumë që nga koha kur u shfaq për herë të parë përpara publikut.

Këtë herë Greta ka pozuar me Labinot Rexhën dhe duhet thënë se nuk duket dhe aq në formë. Në fytyrën e saj, ndërhyrjet janë të dukshme dhe zor se e njeh po të mos e dish që është ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034175872802734
array(1) { ["section"]=> string(38) "sa-shume-ka-ndryshuar-greta-koci-37590" }