"Sa të ligë jeni!" Thyhen xhamat e studios muzikore të Mozzik, këngëtari publikon videon e sulmit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:42 27-10-2020

Këngëtari i njohur nga Kosova, Mozzik ka lajmëruar për sulmin që i është bërë studios së tij muzikore.

Përveç se kanë thyer xhamat, autorët kanë hyrë edhe brenda studios dhe i kanë dëmtuar muret.

"Sa të ligë që jeni! Pfff", shkruan Mozzik në rrjetet sociale.

Akoma nuk dihet se kush e ka kryer një sulm të tillë, apo se çfarë qëllimi kanë pasur autorët. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vjen lajmi i madh për Rita Orën, do të prezantojë në eventin e rëndësishëm MTV EMA 2020
»
Article Logic
Execution time: 0.0058407783508301
array(1) { ["section"]=> string(103) "sa-te-lige-qe-jeni-thyhen-xhamat-e-studios-muzikore-te-mozzik-kengetari-publikon-videon-e-sulmit-225390" }