Sabiani si Tekashi 69, bën ndryshim e papritur në look (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 29-05-2020 Sabiani si Tekashi 69, bën ndryshim e papritur në look (FOTO) Sabiani - Tekashi 69

Sabiani është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, me këngët e tij që kërcehen nga çdo grupmoshë.

Ai nuk është shumë aktiv në rrjete sociale, megjithëse së fundmi ia “ka bërë bamm”. Një ndryshim i papritur në look, që me siguri i ngjan atij të reperit të njohur Tekashi 69.

Foton e ka postuar vetë Sabiani në Instagram, ku ka marrë shumë pëlqime e komente, madje dhe reagime nga kolegët e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New look ??

A post shared by Sabiani (@sabiani_original) on

Ajo që i duhet tani Sabianit, është vetëm një Nicki Minaj shqiptar, dhe të repojë siç bën Tekashi. Me siguri të gjithë do e pëlqejnë.

tek.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010821104049683
array(1) { ["section"]=> string(65) "sabiani-si-tekashi-69-ben-ndryshim-e-papritur-ne-look-foto-208310" }