Sadije Berisha: Burrat zgjedhin bibat, dhe s’kanë faj fare

Publikuar tek: barometri, më 08:07 19-03-2017 Sadije Berisha: Burrat zgjedhin bibat, dhe s’kanë faj fare

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017971038818359
array(1) { ["section"]=> string(62) "sadije-berisha-burrat-zgjedhin-bibat-dhe-s-kane-faj-fare-72405" }