Sadije Berisha do këto gra që të zgjidhen presidente, publikon listën me emra

Publikuar tek: aktualitet, më 09:31 11-01-2017 Sadije Berisha do këto gra që të zgjidhen presidente, publikon listën me emra

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës ka publikuar sot listën e emrave që sipas saj duhet të udhëheqin Shqipërinë.

Nëpërmjetë një statusi në llogarinë e saj në ‘Facebook’, Sadija liston emrat e disa grave nga politika dhe gazetaria që sipas saj janë të duhurat për Presidente. Ndër ta ajo liston  deputeten e PDIU-së, e Mesila Doda, demokratet Majlinda Bregu e Jozefina Topalli, si dhe dhe analisten, Iris Luarasi etj.

Sadija bën thirrje se ka ardhur koha që gratë të qeverisin dhe sipas saj këto janë të duhurat që kanë energjinë dhe empatinë për të qeverisur, ndërkohë që zgjidhja e presidentit duhet të bëhet deri në maj të 2017-ës.

sadije_berisha4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëbora ‘mbërthen’ Gjirokastrën, në të gjitha akset lëvizja e automjeteve bëhet vetëm me zinxhirë
Falsifikon pasaporta dhe viza, arrestohet 50-vjeçari i shpallur në kërkim (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.01088809967041
array(1) { ["section"]=> string(82) "sadije-berisha-do-keto-gra-qe-te-zgjidhen-presidente-publikon-listen-me-emra-65195" }