Sadije Berisha flet për herë të parë për ndarjen nga Shkëlzeni: Fillimi i fundit erdhi kur u kthye në Shqipëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:23 09-08-2016 Sadije Berisha flet për herë të parë për ndarjen nga Shkëlzeni: Fillimi i fundit erdhi kur u kthye në Shqipëri

Për të parën herë ish gruaja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha flet për krizën në çift. Sipas Sadijes, që në fillim mundësitë kanë qenë kundër tyre por “Fillimi i fundit erdhi me kthimin e tij në Shqipëri”, ku djali i ish kryeministrit u njoh me modelen Armina Mevlani.

"Që në fillim mundësitë kanë qenë kundër nesh. Kjo fillon që nga diferenca në moshë, te mospranimi i familjes, faktin që ishim rritur në vende të ndryshme, në mënyra të ndryshme dhe me mendësi të ndryshme"  rrëfen 49-vjeçarja për Living.

"Fillimi i fundit erdhi me kthimin e tij në Shqipëri", pohon me keqardhje Sadija që aktualisht është duke shijuar marrëdhënien e saj të re në Suedi ndërsa me Shkëlzenin është bërë dy herë nënë e një vajze dhe e një djali, Medinës dhe Laidonit.

49 vjeçarja ndodhet tani në Shqipëri për t’u kujdesur për dasmën e Princ Lekës me Elia Zaharian.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02904200553894
array(1) { ["section"]=> string(115) "sadije-berisha-flet-per-here-te-pare-per-ndarjen-nga-shkelzeni-fillimi-i-fundit-erdhi-kur-u-kthye-ne-shqiperi-49228" }