Sadije Berisha hyn në shtëpi dhe gjen këtë dhuratë: Atë natë, as hëngra e as piva, u deshën 3 muaj të më kthehej ndjeshmëria e këmbëve...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 09-01-2017 Sadije Berisha hyn në shtëpi dhe gjen këtë dhuratë: Atë natë, as hëngra e as piva, u deshën 3 muaj të më kthehej ndjeshmëria e këmbëve...

Sadije Berisha shprehet entuziaste përmes një statusi në rrjetin social Facebook për faktin që Revista Mbretërore në Ukrainë ka shkruar për dasmën e Princ Leka II me Elia Zaharian.

Sadije Berisha, si organizatore e gjithçkaje, rrëfen se atë natë nuk është ulur për asnjë çast, as ka ngrënë e as ka pirë në mënyrë që të sigurohej që dasma të shkonte siç duhej dhe të ftuarit të ndjeheshin rehat.

Gjithashtu zonja Berisha zbulon se iu deshën 3 muaj ta merrte veten nga këmbët

“U deshën 3 muaj që të më ktheheshe ndjeshmëria në gishtërinjtë e mi pas asaj nate në këpucë me taka”, shkruan Berisha por duket se e gjitha i është shpërblyer përmes këtij artikulli.

 sa.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090551376342773
array(1) { ["section"]=> string(137) "sadije-berisha-hyn-ne-shtepi-dhe-gjen-kete-dhurate-ate-nate-as-hengra-e-as-piva-u-deshen-3-muaj-te-me-kthehej-ndjeshmeria-e-kembeve-65021" }