Sadije Berisha merr 49 trëndafila të bardhë dhe një të kuq, entuziaste jep këtë mesazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:48 11-11-2016 Sadije Berisha merr 49 trëndafila të bardhë dhe një të kuq, entuziaste jep këtë mesazh

Ish bashkëshorja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha ka ndarë këto foto me ndjekësit e miqtë e saj.

E entuziazmuar Sadija tregon se ka marrë 49 trëndafila të bardhë dhe një të kuq, ndonëse s’ka ditëlindjen. “Ëndrrat tuaja mund të bëhen realitet në momentin e duhur dhe në vendin e duhur. Koha është gjithçka”, shkruan Sadija pa zbuluar as autorin e kësaj surprize dhe as atë çfarë fshihet pas këtyre trëndafilave.

Një gjë është e sigurtë. Ish bashkëshortja e Shkëlzen Berishës ka gjetur bashkë me dashurinë edhe lumturinë e qetësinë e munguar.

ssssssssssssss.png

sadije.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02616810798645
array(1) { ["section"]=> string(91) "sadije-berisha-merr-49-trendafila-te-bardhe-dhe-nje-te-kuq-entuziaste-jep-kete-mesazh-59206" }