Sadije Berisha nxjerr në pah format, kërkon ndihmën e Platini Tabi për më shumë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:19 18-05-2015 Sadije Berisha nxjerr në pah format, kërkon ndihmën e Platini Tabi për më shumë

Platini Tabi është instruktori i cili po kujdeset për fizikun e Sadije Berishës.

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës ka ndarë këto foto me miqtë e saj në rrjetin social teksa shihet e veshur me rrobat e stërvitjes. Në fakt, zonja Berisha duket mjaft në fomë por ajo nuk e fsheh dëshirën për të qenë edhe më mirë në sezonin e bikinit.

“6 javë derisa të vijë vera dhe sezoni i biknit. Ja të shohim se çfarë mund të bëjë  Platini Tabi. Platini jam gati! Le të fillojë loja”, ka shkruar Sadije Berisha  në gjuhën angleze.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096499919891357
array(1) { ["section"]=> string(84) "sadije-berisha-nxjerr-ne-pah-format-kerkon-ndihmen-e-platini-tabi-per-me-shume-11427" }